শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

দক্ষিণ ছুদানত বিমান দুৰ্ঘটনা, ২১জন নিহত

478

ডিজিটেল ডেস্কঃ দক্ষিণ ছুদানত দেওবাৰে সংঘটিত এক ভয়াৱহ বিমান দুৰ্ঘটনাত অতি কমেও ২১ জনকৈ লোক নিহত হয়। ১৯ জন যাত্ৰী আৰু ২গৰাকী পাইলটসহ ক্ষুদ্ৰ বাণিজ্যিক বিমানখন ৰাজধানী জুবাৰ পৰা গৈ থকা অৱস্থাত এটা হ্ৰদত পতিত হয়।

যান্ত্ৰিক বিজুতিৰ বাবেই বিমানখন দুৰ্ঘটনাগ্ৰস্ত হোৱা বুলি সদৰী কৰিছে দেশখনৰ বিমান পৰিবহণ মন্ত্ৰণালয়ে। ঘটনা সন্দৰ্ভত অনুসন্ধান আৰম্ভ কৰিছে বিভাগীয় কৰ্তৃপক্ষই।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি