শেহতীয়া খবৰ
শোণিতপুৰত প্ৰথম পৰ্যায়ৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ চূড়ান্ত প্রাৰ্থীৰ তালিকা প্ৰকাশ  •  জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা  •  এন ই কে এছ চিৰ কোম্পানীৰ নামত ভুৱা ব্যৱসায় কৰি আৰক্ষীৰ জালত চৌকত আলী  •  মানকাচৰত নিৰ্বাচনী বতাহ, দলীয় বিসম্বাদ আৰু দল বাগৰা ৰাজনীতিৰ মাজতে শক্তিশালী নিৰ্দলীয় প্ৰাৰ্থী  •  নগাঁৱত হঠাৎ পোষ্টাৰৰ পৰা হেৰাইছে ৰাজেন গোঁহাইৰ ফটো!  •  ৰাজকুমাৰ আৰু যতীন য’ত, ১০ টকাতেই বিধে বিধে টেঙাৰ জুতি ত’ত...

দক্ষিণ ছুদানত বিমান দুৰ্ঘটনা, ২১জন নিহত

470

ডিজিটেল ডেস্কঃ দক্ষিণ ছুদানত দেওবাৰে সংঘটিত এক ভয়াৱহ বিমান দুৰ্ঘটনাত অতি কমেও ২১ জনকৈ লোক নিহত হয়। ১৯ জন যাত্ৰী আৰু ২গৰাকী পাইলটসহ ক্ষুদ্ৰ বাণিজ্যিক বিমানখন ৰাজধানী জুবাৰ পৰা গৈ থকা অৱস্থাত এটা হ্ৰদত পতিত হয়।

যান্ত্ৰিক বিজুতিৰ বাবেই বিমানখন দুৰ্ঘটনাগ্ৰস্ত হোৱা বুলি সদৰী কৰিছে দেশখনৰ বিমান পৰিবহণ মন্ত্ৰণালয়ে। ঘটনা সন্দৰ্ভত অনুসন্ধান আৰম্ভ কৰিছে বিভাগীয় কৰ্তৃপক্ষই।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি